مسکن مهر دست فرصت‌طلبان را از بخش مسکن...

امام جمعه گلپایگان با اشاره به ثبت رکورد ارزان سازی مسکن مهر در شهرستان گلپایگان گفت: احداث 3000 واحد مسکونی با قیمت متری 250 هزار تومان کار بزرگی است که در فضای وحدت و همدلی صورت گرفته است.
‌حجت الاسلام محمد علی نکونام در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس افزود: یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد گلپایگان که موجب شده در بسیاری از زمینه‌ها ازجمله مسکن مهر نیز موفق باشد وحدت و همدلی بین مسوولان این شهرستان برای حل مشکلات مردم است که خوشبختانه درباره مسکن مهر آن را به وضوح شاهدیم.
وی با تقدیر از حرکت دولت نهم و دهم در زمینه شکستن حصار مسکن گفت: متاسفانه در گذشته بخش مسکن در اختیارعده‌ ای فرصت طلب بود که سودهای کلانی نیز به جیب زدند اما با روی کار آمدن دولت نهم حصار مسکن شکسته شد و دست فرصت طلبان از بخش مسکن کوتاه و بارقه‌های امید در دل مردم ایجاد شد.
امام جمعه گلپایگان ادامه داد: خوشبختانه پروژه مسکن مهر تاثیربسزایی بر خانه دار شدن اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه دارد و آنها را به آینده امیدوار می‌کند.
نکونام با اشاره به مشارکت مردم در طرح‌های مسکن مهر گلپایگان تصریح کرد: اداره تعاون گلپایگان نسبت به حرکت دولت در زمینه احداث مسکن مهر حساس بوده و این سیاست را با جدیت دنبال می‌کند و نتیجه همین می‌شود که کار احداث 3000 واحد مسکونی با نازل‌ترین قیمت و با سرعت قابل توجهی در حال انجام است.
وی با اشاره به سیاست‌های دولت محترم در زمینه اشتغال زایی گفت: ساخت واحدهای مسکونی مهر در گلپایگان اقشار مختلف را مشغول به کار کرده و از سوی دیگر امید به خانه دار شدن را در نزد اقشار کم درآمد افزایش داده است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، هم اکنون تعاونی‌های مسکن مهر در گلپایگان رکوردار ارزان سازی مسکن با قیمت متری 220 تا 250 هزار تومان هستند.

برگرفته از خبرگزاری فارس

/ 0 نظر / 15 بازدید